Gryf Hotel Gdańsk

Gryf Gdańsk

Gryf Hotel Gdańsk

Witamy na stronie Hotelu Gryf, należącego do ogólnopolskiej Gryf Grupy świadczącej usługi hotelarskie wzdłuż całego Wybrzeża Bałtyckiego.

Hotel Gryf to miejsce stworzone z myślą o odwiedzających Gdańsk turystach oraz klientach biznesowych. Każdy kto przekroczy próg naszego hotelu poczuje, że panuje tutaj przyjazna atmosfera, a pobyt tutaj będzie przyjemnym doświadczeniem. Dogodna lokalizacja w centrum miasta sprawia, że mogą Państwo błyskawicznie uzyskać dostęp do wielu atrakcji oferowanych przez Gdańsk.

Bez względu na cel Państwa wizyty, nasz hotel zawsze będzie stanowić optymalną opcję. Usytuowanie w samym centrum Gdańska, na placu Solidarności, pozwala nie tylko na zwiedzenie miejsc, z których miasto słynie w całej Europie, lecz również komfortowy dojazd na ważne spotkanie.

Nowocześnie urządzone i przestronne pokoje sprostają nawet najbardziej wymagającym gościom. Mając na uwadze Państwa komfort i wygodę, nasz hotel zapewnia profesjonalną obsługę sprawowaną przez doświadczonych pracowników znających potrzeby gości.  Dołożymy wszelkich starań, aby wizyta u nas spełniła Państwa oczekiwania. Duże udogodnienie stanowi dostęp do bezpłatnego parkingu oraz Wi-Fi. Z uwagi na funkcjonowanie restauracji dla gości oraz dostęp do nowoczesnej sali konferencyjnej, nasz hotel doskonale sprawdzi się jako miejsce do zorganizowania zarówno szkolenia jak i wesela czy imprezy okolicznościowej. Jeśli szukacie Państwo hotelu w Gdańsku o najkorzystniejszej lokalizacji w centrum miasta to bez wątpienia warto rozważyć pobyt w Gryfie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.