Gryf Hotel GdańskGrupy

Grupy

Oferta dla grup zorganizowanych

Zapraszamy do współpracy Agencje Turystyczne i Biura Podróży. Dla grup zorganizowanych proponujemy preferencyjne ceny i długofalową współpracę.

Nasz hotel pozwala na przyjęcie nawet kilkudziesięciu osobowej grupy. Obsługa porozumiewa się w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Oprócz zakwaterowania w komfortowych i nowocześnie urządzonych pokojach oferujemy wyżywienie w naszej restauracji. Na życzenie organizatora istnieje możliwość organizacji dyskotek, bankietów czy wieczorków tematycznych.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze grup zorganizowanych, dzięki czemu nawet najbardziej nieszablonowe wymagania gości, nie są dla nas wyzwaniem.

WARUNKI SPRZEDAŻY, ANULACJI I ZMNIEJSZENIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

1. Klient może dokonać anulowania rezerwacji zawiadamiając o tym hotel pisemnie w ramach poniższych terminów oraz w oparciu o podane poniżej warunki anulacji.
1.1. W przypadku anulowania rezerwacji pomiędzy 60 a 46 dniem przed datą planowanego spotkania Klient zostanie obciążony w wysokości 30% kosztów całości rezerwacji, o których mowa powyżej.
1.2. W przypadku anulowania rezerwacji pomiędzy 45 a 31 dniem przed datą planowanego spotkania Klient zostanie obciążony w wysokości 50% kosztów całości rezerwacji, o których mowa powyżej.
1.3. W przypadku anulowania rezerwacji w terminie na 30 dni przed datą planowanego spotkania Klient zostanie obciążony w wysokości 100% kosztów całości rezerwacji, o których mowa powyżej.

2. Klient może dokonać zmniejszenia rezerwacji zawiadamiając o tym hotel pisemnie w ramach poniższych terminów oraz w oparciu o podane poniżej warunki zmniejszenia.
2.1. Pomiędzy 30 a 15 dniem przed datą planowanego spotkania Klient ma prawo zmniejszyć liczbę zamawianych usług o nie więcej niż 10% bez ponoszenia kosztów ich anulacji.
2.2. Pomiędzy 14 a 7 dniem przed datą planowanego spotkania Klient ma prawo zmniejszyć liczbę zamawianych usług o nie więcej niż 5% bez ponoszenia kosztów ich anulacji.
2.3. W terminie na 7 dni przed datą planowanego spotkania jakiekolwiek zmniejszenie spowoduje obciążenie Klienta pełnymi kosztami anulowanych usług.

3. W przypadku rezerwacji pokoi prosimy o dostarczenie do Hotelu listy noclegowej zawierającej Nazwiska oraz dane adresowe Gości w terminie do 7 dni przed datą planowanego pobytu.

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.