Gryf Hotel GdańskPraca

Praca

PRACA Gdańsk

Aktualnie poszukujemy:

Kelner-ka / Barman/ka

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– dobra organizacja pracy.
– umiejętność pracy w zespole.
– doskonałe umiejętności komunikacyjne
– motywacja i zaangażowanie
– wysoka kultura osobista

Obowiązki:
– realizacja usług zgodnie z wyznaczonymi standardami
– profesjonalna obsługa gości w restauracji oraz barze
– przygotowanie napoi i alkoholi zgodnie z recepturą
– obsługa imprez okolicznościowych
– współpraca z innymi działami

Oferujemy:
– elastyczne podejście do grafików zmianowych
– umowa zlecenie
– dobry klimat w miejscu pracy
– mile widziani studenci

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres dyrektor@gryfgdansk.pl

Hotel Gryf Gdańsk-  fot. Tomasz Stolz Photography

Dołączając do naszego zespołu otwierasz swoje drzwi do kariery w hotelarstwie. Gryf Grupa to marka o stabilnej i uznanej pozycji na rynku turystycznym. Kilkunastoletnie doświadczenie, tysiące zadowolonych klientów i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług to nasze cechy charakterystyczne.

Poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym  zespole.   Jeżeli   jesteś   ambitną
i  sumienną  osobą,  marzącą  o  stałej  pracy  w  usługach  hotelarskich  skontaktuj  się
z nami. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Recepcjonista, Kelner, Barman, Kucharz.

Chętnie przyjmujemy również uczniów i studentów na staże i praktyki. Oferujemy pełne przygotowanie do rozpoczęcia kariery zawodowej, a dla najlepszych – propozycję pozostania w naszym zespole na dłużej.

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.