Gryf Hotel GdańskKonferencje

Konferencje

Sale szkoleniowe i konferencyjne W GDAŃSKU – zakotwicz u nas swój biznes

Hotel Gryf to idealne miejsce do organizacji biznesowych spotkań, szkoleń, konferencji oraz debat. Nasz hotel posiada sale szkoleniowe, które można wykorzystać w różnorodny sposób. Dzięki temu, staliśmy się popularnym obiektem na terenie Gdańska, który umożliwia organizację imprez o dowolnym charakterze. Aby jak najlepiej realizować tego typu przedsięwzięcia udostępniamy dwie sale konferencyjne. Jedna z nich doskonale sprawdzi się w sytuacji, kiedy zechcą Państwo zaprosić na swoje konferencje większą liczbę gości. Posiada ona powierzchnię prawie 100 metrów kwadratowych oraz KLIMATYZACJĘ. Nasze sale szkoleniowe można w pełni dostosować w zależności od Państwa potrzeb. Różne konfiguracje ustawienia sali, sprawiają że może ona pomieścić 45, 60 lub 90 osób. Proponowana sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesne urządzenia zapewniające dużą wygodę w zakresie prowadzenia spotkań oraz debat. Oprócz projektora multimedialnego, flipchartów (papier, markery), znajdziesz tutaj duży ekran, który sprawia, że miejsce to może pełnić funkcję sali szkoleniowej.

Udostępniona sala konferencyjna z pewnością sprosta Państwa wymaganiom. Bezpłatny Internet Wi-Fi, w jaki wyposażone zostały sale szkoleniowe sprawi, że konferencje będą prowadzone w optymalnych warunkach. Dodatkowym udogodnieniem dla uczestników organizowanego przez Państwa spotkania będzie dogodny dojazd do hotelu oraz możliwość pozostawienia pojazdu na monitorowanym parkingu. Jeśli planujesz zorganizować konferencje na terenie miasta Gdańsk, nasz hotel stanowi idealne rozwiązanie.

Na Państwa życzenie nasza restauracja może przygotować obsługę cateringową organizowanego spotkania. Każda sala konferencyjna jest w pełni przystosowana do spożywania posiłków, możliwe jest także wprowadzenie przerw kawowych oraz obiadowych.

Kontakt konferencje i szkolenia:
Kom: 667 560 666
E: biuro@gryfgdansk.pl

Opis ustawień sali konferencyjnej

Ustawienie miejsc w sali Teatralnie Szkolnie Podkowa
Sala duża 90 os. 60 os. 45 os.
Sala mała 30 os. 20 os. 15 os.

Galeria zdjęć dużej sali konferencyjnej (2 piętro)
oraz sali klubowej (parter z tarasem)

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.