Gryf Hotel GdańskWesela

Wesela

Wesele w Gryf Hotel Gdańsk

Wasza wspólna historia może rozpocząć się w miejscu, w którym dobrze rozumiemy czym są przełomowe momenty w życiu. Niewiele jest w Polsce tak romantycznych miejsc jak Gdańsk. A w Gdańsku nie ma drugiego takiego miejsca jak nasz hotel.

Dysponujemy salą restauracyjną dla nawet 60 gości, oraz dodatkowym pokojem klubowym, w którym goście wesela mogą odpocząć przed kolejnymi tańcami.

Nasza kuchnia przygotowuje bogate menu z potrawami ciepłymi i zimnymi, konsultowane wcześniej z Parą Młodą i dostosowywane do jej preferencji.

Lokalizacja hotelu w samym centrum miasta, pozwala zrezygnować z aut gościom, a przyjezdnym nie zgubić się w drodze na zabawę. Tym, którzy nie mogą rozstać się ze swoimi samochodami oferujemy darmowy parking. Dla gości spoza Gdańska otrzymają Państwo rabat na nocleg.

Położenie naszego hotelu, wśród miejsc o niezapomnianej estetyce i historii, jak chociażby Europejskie Centrum Solidarności, to również szansa na ślubną sesję zdjęciową, której wyjątkowy klimat będzie Państwu przypominał o najszczęśliwszych chwilach.

Czy wiesz, że...

GryfGrupa to kilkanaście lat działalności, tysiące zadowolonych gości i 4 obiekty dostosowane do różnych potrzeb, zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Znajdź swoje ulubione miejsce w Gdańsku, Pobierowie lub Międzywodziu i spędź urlop z nami. Poniższe odnośniki doprowadzą Państwa bezpośrednio do stron naszych pozostałych Ośrodków.